Przejdź do treści

Blog

Video - must have dobrej strategii marketingowej
Publikacja pierwszej reklamy telewizyjnej odbyła się w 1941 roku...
#mynie - backstage sesji wideo
Agencje marketingowe to pokłady kreatywności...
Professional Scrum Master - mamy to!
Professional Scrum Master - mamy to! Niedawno mieliśmy przyjemność wzięcia udziału w szkoleniu przygotowującym do zdania certyfikatu...
Kategorie

  • SOCIAL MEDIA
TikTok w Polsce

Firmy, które chcą trafić do nastolatków, coraz częściej interesują się aplikacją TikTok. Zapraszamy do przeczytania artykułu, w którym przybliżymy Wam tę platformę.

 

  • CONTENT MARKETING
Agencja marketingowa z Poznania o reklamie telewizyjnej z lat 90.

W procesie transformacji ustrojowej media odegrały olbrzymią rolę. Reklamy telewizyjne w czasach PRL były praktycznie nieobecne.

  • CONTENT MARKETING
agencja marketingowa z Poznania o kreatywnej reklamie

„Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa” - Mary Lou Cook.

  • EDUKACJA
Agencja reklamowa z Poznania o wizytówkach

W dobie internetu, wielu osobom wydaje się, że wizytówki to niepotrzebny wydatek. Przedsiębiorcy kalkulują, zmniejszają budżet i rezygnują z druku.

  • SOCIAL MEDIA
Agencja kreatywna Creandi z Poznania o statystykach w social media

Jakie media społecznościowe w naszym kraju są najbardziej popularne? Kto korzysta w Polsce z Facebooka, kto z Instagrama, a kto z Messengera? Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami.

  • SOCIAL MEDIA
Poznaj najważniejsze daty związane z historią social media

Social media były konsekwencją rozwoju internetowych technologii. Kiedy wprowadzono łącza internetowe o dużej przepustowości, możliwe stało się udostępnianie filmów, zdjęć lub plików audio.