Przejdź do treści

Jak przygotować dobrą prezentację? (podcast)

Jak przygotować dobrą prezentację? (podcast)

2019-02-27

Profile picture for user Jakub Sommerfeld

Jakub Sommerfeld

social media manager

Czy to prawda, że najlepsze prezentacje tworzy się spontanicznie? Czy warto dzielić się pracą, kiedy przygotowujemy wystąpienie przed klientem? Jak poradzić sobie z kłopotami technicznymi? Jak to się stało, że Ola z agencji reklamowej Creandi całowała się z klientką? To wszystko, a także o wiele więcej, czeka na Was w drugim odcinku z serii “Usiądźmy przy marketingu”.

 

 

 

Gościnnie wystąpił Kamil Dziadkiewicz. Kamil zdobywał doświadczenie w największych stacjach telewizjinych (TVP2, TVN, Polsat) oraz w agencjach reklamowych, gdzie zajmował się mediami społecznościowymi i komunikacją marki w internecie (Agencja Społem, Social Five). Odpowiadał za komunikację i reklamę FB wielu znanych marek takich jak Bank ING, Hortex, Dawtona, dystrybutora HBO i Warner Brothers i wielu innych. Aktualnie zajmuje się kampaniami Facebook w Swimmo.

Dziadkiewicz to również prelegent TEDx Poznań. Wystepował na licznych konferencjach dotyczacych marketingu i technologii. Znalazł się wśród mentorów programu akceleracyjnego Starter i Huge Thing. Wykładał w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i w Colegium DaVinci.
 

Zapraszamy do słuchania!