Przejdź do treści

Kim jesteśmy?

Keep calm and do... marketing!

Łukasz

business development manager

Od lat na bieżąco ze światem designu, reklamy i marketingu. Pragmatyk, miłośnik prostych rozwiązań. Uparcie dąży do celu. Twierdzi, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dobry plan i zgrany zespół są według niego gwarancją sukcesu.

Aleksandra

creative project manager

Człowiek kreatywny z narzędziami. Copywritter, content designer, eventowiec, i ex-gastronom. Przedstawiła Poznaniowi Twoją Starą i Off Garbary. Jej pasją jest komunikacja. Uwielbia znajdować jej nowe zastosowania i źródła, a nawet poznawać od strony teoretycznej #romaningarden. Prywatnie to charakterystyczny głos, niebanalne poczucie humoru oraz wielkie pokłady empatii.

Aleksandra

project manager

W programie "Ugotowani" powiedzieli o Oli, że skrupulatnie planuje wszelkie spontaniczne wyskoki. Pozytywnie nastawiona do życia, zorganizowana, systematyczna, szalona, ale na swój metodyczny sposób. Lubi jazdę konną, windsurfing, nurkowanie, podróże. Dzień zaczyna od ćwiczenia jogi. Marzy o locie myśliwcem. Wychodzi z założenia, że chcieć to móc, a rzeczy niemożliwe nie istnieją.

Kuba

social media manager

Miłośnik polskiej piłki nożnej, NBA i judo. Słucha wyłącznie rapu, ale się tego wstydzi, więc oszukuje samego siebie, że przepada za jazzem i funkiem. Kiedy był w podstawówce wygrał konkurs ortograficzny, a kiedy miał 31 lat zwyciężył w bitwie na wyzywanie się na rymy. Działa w ramach wolontariatu z dziećmi ze szkół podstawowych i pisze opowiadania.

Michał

web developer

Zawsze chętny na kawę, ale tylko czarną. W zespole to człowiek od Wordpressów i robienia "różnych rzeczy" w kodzie. Po godzinach miłośnik gier planszowych. Zasłuchany w jazzie i jego odmianach. Wierzy, że uda mu się wkręcić swojego psa w kampanie reklamową.

Marcin

graphic designer

Ze światem designu i druku związany już od kilku lat. Gdy nie projektuje, to zasiada głęboko w fotelu, zapina pasy i delektuje się angielskim futbolem, a konkretnie Liverpool Football Club. Miłośnik gór i maratończyk, który przeszedł plażą polskie wybrzeże od zachodu na wschód. Jeździł autostopem i miał w planie podróże po Europie, ale poszedł do pracy i nie dostał tyle wolnego.

Nasz team to także zespół grafików oraz programistów, którzy potrafią dosłownie wszystko.

Jesteśmy zgranym zespołem i lubimy ze sobą współpracować.

Na marketing dla Twojej firmy również mamy pomysł, o którym chętnie z Tobą porozmawiamy.

My w liczbach.

124

klientów.

1500

projektów.

9999

kaw.