Przejdź do treści

Kim jesteśmy?

Keep calm and do... marketing!

Marzena

CEO

Lubi zmiany i jak dużo się dzieje. Nuda to jej wróg. Nade wszystko ceni sobie przyjaźń i niezależność. Kocha podróże, aktywność sportową, szczególnie piesze i rowerowe wycieczki. W pracy nie odpuszcza wyznając zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wierzy, że największym kapitałem i kluczem do sukcesu w każdym biznesie są ludzie. Dlatego otacza się tymi najlepszymi.

Agnieszka

account director

Już pierwsze kroki na rynku usług marketingowych Creandi stawiało pod jej nadzorem. Nie ogranicza jej nic poza wyobraźnią. Własną i klientów. Kompleksowo zarządza projektami, budżetami, ludźmi i czasem. Zwłaszcza tym, który spędza aktywnie: biegając, pedałując czy szwendając się po świecie. Wielbicielka zielonej herbaty i bananów. W każdej ilości i o każdej porze.

Łukasz

art director

Od lat na bieżąco ze światem designu, reklamy i marketingu. Pragmatyk, miłośnik prostych rozwiązań. Uparcie dąży do celu. Twierdzi, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dobry plan i zgrany zespół są według niego gwarancją sukcesu.

Maja

marketing manager

Estetka. Chętnie śledzi trendy, bo lubi być o jeden krok do przodu. Miłośniczka nowych technologii. Wielka fanka zielonej herbaty, cukinii i języka hiszpańskiego. Podróżuje i słucha dobrej muzyki. Lubi podglądać, dlatego w wolnym czasie odwiedza ładne mieszkania znajomych i nieznajomych, które pokazuje później na swoim blogu.

Ola

creative project manager

Człowiek kreatywny z narzędziami. Copywritter, content designer, eventowiec, i ex-gastronom. Przedstawiła Poznaniowi Twoją Starą i Off Garbary. Jej pasją jest komunikacja. Uwielbia znajdować jej nowe zastosowania i źródła, a nawet poznawać od strony teoretycznej #romaningarden. Prywatnie to charakterystyczny głos, niebanalne poczucie humoru oraz wielkie pokłady empatii.

Dominika

marketing manager

Aspirująca scenarzystka filmów reklamowych, wielbicielka czworonogów, seriali i muzyki elektronicznej. W reklamie ceni sobie odłamki wolności twórczej. Lubi zadawać pytania, jeść i podróżować. W drugim życiu spotkacie ją jako wilka. Wychodzi z takiego samego założenia jak Salvador Dali - jedyną rzeczą, której świat nigdy nie będzie miał w nadmiarze, jest przesada.

Monika

marketing specialist

Kiedyś chciała być płetwonurkiem, ale los chciał inaczej, została pogromcą social mediów. Prywatnie wielka miłośniczka psów i dumna posiadaczka królika. Uzależniona od filmów, kuchni włoskiej, wszystkiego co arbuzowe i melonowe. Najbardziej na świecie boi się klaunów i deadlinów.  

Nasz team to także zespół grafików oraz programistów, którzy potrafią dosłownie wszystko.

Jesteśmy zgranym zespołem i lubimy ze sobą współpracować.

Na marketing dla Twojej firmy również mamy pomysł, o którym chętnie z Tobą porozmawiamy.

My w liczbach.

124

klientów.

1500

projektów.

9999

kaw.