Przejdź do treści

Kim jesteśmy?

Keep calm and do... marketing!

Marzena

CEO

Lubi zmiany i jak dużo się dzieje. Nuda to jej wróg. Nade wszystko ceni sobie przyjaźń i niezależność. Kocha podróże, aktywność sportową, szczególnie piesze i rowerowe wycieczki. W pracy nie odpuszcza wyznając zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wierzy, że największym kapitałem i kluczem do sukcesu w każdym biznesie są ludzie. Dlatego otacza się tymi najlepszymi.

Łukasz

art director

Od lat na bieżąco ze światem designu, reklamy i marketingu. Pragmatyk, miłośnik prostych rozwiązań. Uparcie dąży do celu. Twierdzi, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dobry plan i zgrany zespół są według niego gwarancją sukcesu.

Aleksandra

creative project manager

Człowiek kreatywny z narzędziami. Copywritter, content designer, eventowiec, i ex-gastronom. Przedstawiła Poznaniowi Twoją Starą i Off Garbary. Jej pasją jest komunikacja. Uwielbia znajdować jej nowe zastosowania i źródła, a nawet poznawać od strony teoretycznej #romaningarden. Prywatnie to charakterystyczny głos, niebanalne poczucie humoru oraz wielkie pokłady empatii.

Aleksandra

project manager

W programie "Ugotowani" powiedzieli o Oli, że skrupulatnie planuje wszelkie spontaniczne wyskoki. Pozytywnie nastawiona do życia, zorganizowana, systematyczna, szalona, ale na swój metodyczny sposób. Lubi jazdę konną, windsurfing, nurkowanie, podróże. Dzień zaczyna od ćwiczenia jogi. Marzy o locie myśliwcem i o podróży dookoła świata, podczas której będzie nurkowała na Galapagos. Powinno się udać, ponieważ wychodzi z założenia, że chcieć to móc, a rzeczy niemożliwe nie istnieją.

Monika

marketing specialist

Kiedyś chciała być płetwonurkiem, ale los chciał inaczej, została pogromcą social mediów. Prywatnie wielka miłośniczka psów i dumna posiadaczka królika. Uzależniona od filmów, kuchni włoskiej, wszystkiego co arbuzowe i melonowe. Najbardziej na świecie boi się klaunów i deadlinów.  

Kuba

social media manager

Miłośnik polskiej piłki nożnej i NBA. Były mistrz Wielkopolski w judo. Słucha wyłącznie rapu, ale się tego wstydzi, więc oszukuje samego siebie, że przepada za jazzem i funkiem. Kiedy był w podstawówce wygrał konkurs ortograficzny, a kiedy miał 31 lat zwyciężył w bitwie na wyzywanie się na rymy. Uwielbia grać w "Cukierkową Dolinę" na Facebooku, chociaż częściej chwali się tym, że lubi czytać. Działa w ramach wolontariatu z dziećmi ze szkół podstawowych i pisze opowiadania.

Nasz team to także zespół grafików oraz programistów, którzy potrafią dosłownie wszystko.

Jesteśmy zgranym zespołem i lubimy ze sobą współpracować.

Na marketing dla Twojej firmy również mamy pomysł, o którym chętnie z Tobą porozmawiamy.

My w liczbach.

124

klientów.

1500

projektów.

9999

kaw.