Przejdź do treści

SEM/SEO

Google moja firma - jak ważne jest mieć wizytówkę

2019-07-17

Profile picture for user Jakub Sommerfeld

Jakub Sommerfeld

social media manager

Wyszukiwarka Google to podstawowe źródło informacji dla milionów Polaków. To również cel biznesowej ekspansji dla mnóstwa firm. W dzisiejszym artykule odpowiemy wam dlaczego warto postawić na wizytówkę Google. 

 Jak się przygotować do budowy strony internetowej?

2018-11-30

Profile picture for user Aleksandra Dąbska

Aleksandra Dąbska

project manager

Strona www. Coraz rzadziej można spotkać firmę, która nie miałaby choćby najprostszej. Jednak postęp technologiczny zmusza nas do tego,  aby strony internetowe nie tylko istniały, ale również żeby ewoluowały i stawały się coraz bardziej atrakcyjne i użyteczne. Wymagają tego coraz bardziej wybredni klienci oraz same wyszukiwarki (SEO i SEM mają swoje wymagania). Z tego powodu rynek stron internetowych rozwija się szybko, ale ludzi, którzy rzetelnie potrafią w temacie pomóc i doradzić, jest stosunkowo niewiele.Co powinno cechować skuteczną agencję interaktywną?

2017-11-03

Znany fizyk i laureat Nagrody Nobla, Albert Einstein, określił kreatywność mianem inteligencji w trakcie zabawy. Jeśli dodamy do tego równania ciężką pracę, otrzymamy reklamę doskonałą. Sprawa komplikuje się nieco w sytuacji, gdy miejscem, w którym chcemy zabłysnąć, jest Internet – rządzi się on bowiem swoimi własnymi, wyjątkowo osobliwymi prawami.

 

Agencja kreatywna a marketing internetowySubskrybuj SEM/SEO