Przejdź do treści

VIDEO

Poznaj 4 reklamy, które zapamiętasz dzięki muzyce

2018-06-08

Profile picture for user Dominika Jarosz

Dominika Jarosz

marketing manager

Człowiek swoje doświadczenie buduje dzięki zmysłowości, a ta nieodzownie związana jest z emocjami. W filmie reklamowym właśnie one są najważniejsze.


Video - must have dobrej strategii marketingowej

2018-05-24

Profile picture for user Jakub Sommerfeld

Jakub Sommerfeld

social media manager

Publikacja pierwszej reklamy telewizyjnej odbyła się w 1941 roku. Była to reklama producenta zegarków Bulova. Dzisiaj, stawiając na video marketing, wcale nie trzeba myśleć o telewizji. Badania pokazują, że osoby w wieku 18-49 lat częściej oglądają treści video w internecie niż w TV. Wiele kanałów na YouTube jest prowadzonych bardzo profesjonalnie. To druga co do wielkości wyszukiwarka treści w internecie - ustępuje jedynie Google. Z kolei na Facebooku internauci codziennie wyświetlają ponad 4 miliardów filmów. #mynie - backstage sesji wideo

2018-05-18

Profile picture for user Maja Musznicka

Maja Musznicka

marketing manager

Agencje marketingowe to pokłady kreatywności. Zazwyczaj jednak większość pomysłów przelewanych jest na briefy od klientów, więc na własne, wewnętrzne inicjatywy nie ma zazwyczaj czasu. Dlatego postanowiliśmy to zmienić przygotowując akcję #MYNIE, w której na nakręconych przez nas filmach pokazujemy, jak MY NIErobimy marketingu. Czyli w skrócie - mówimy stanowcze nie Januszom marketingu.

Pierwszą serię filmów znajdziecie na naszym Facebooku
 5 trendów w marketingu na 2018 roku

2018-02-09

Profile picture for user Monika Krawiel

Monika Krawiel

marketing specialist

Od lat mówi się o dużych zmianach, które czekają branżę marketingową w najbliższym czasie. Po przeanalizowaniu raportów branżowych, naszych zawodowych doświadczeń oraz danych zgromadzonych przez specjalistów z branży przygotowaliśmy dla Was listę 5 trendów w marketingu, które się intensywnie rozwijają i które warto czym prędzej wdrożyć w plany marketingowe.

 

1. Wzrost roli wideoSubskrybuj VIDEO